Produkt

Geriavit Pharmaton 100 cps

39,10€ 20% zľava (33,24€)

GERIAVIT PHARMATON obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky v množstvách zodpovedajúcich odporúčaným denným dávkam a štandardizovaný extrakt ženšena G115 Pharmaton.

Nutrilon rozumie potrebám Vášho dieťaťa. V širokom portfóliuŠtandardizovaný ženšenový extrakt G115 Pharmaton zvyšuje celkovú hladinu bunkovej aktivity, vyjadrenú výrazným zvýšením mentálnej a fyzickej kapacity. U zvierat bola pozorovaná redukcia koncentrácie kyseliny mliečnej vo svaloch počas cvičenia. Môže byť pozorované zvýšenie obsahu dopamínu a noradreanlínu a redukcia obsahu serotonínu v mozgovom kmeni. dojčenských mliek a kaší Nutrilon nájdete výrobky ako pre zdravé deti tak aj pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.

Vitamíny, minerály a stopové prvky korigujú a zabraňujú poškodeniu bunkového metabolizmu v záťažových situáciách. Nízky prísun vitamínov, minerálov a stopových prvkov môže spôsobiť poruchy, ako je vyčerpanosť, únava, zníženie vitality, zníženie odolnosti a spomalená rekonvalescencia. Vitamíny B-komplexu sú potrebné na normálne metabolické funkcie. Zloženie a dávky komponentov boli zvolené na základe RDA odporúčaní EU na doplnenie stravy.

GERIAVIT PHARMATON sa používa:

  • pri stavoch vyčerpanosti (napr. spôsobených stresom), únavy, pocitoch slabosti, zníženej koncentrácii, ako aj mentálnej pozornosti
  • pri nedostatočnej výžive, napr. u starších ľudí alebo pri diétach, strate chuti do jedla, anorexii a vyčerpanosti spôsobenej akútnym alebo chronickým ochorením, chirurgickým zákrokom a rekonvalescencii

 

170525-pharmaton-geriavit.jpg